Víceúčelový bazén

Velký bazén má rozměry 50 x 18 m s proměnnou hloubkou od 0,9 do 2 m. Plavecká část má po třech padesátimetrových a pětadvacetimetrových dráhách, všechny jsou vybaveny startovacími bloky. Zbylá část bazénu je doplněna atrakcemi a dojezdem skluzavky. Bazén je přístupný z opalovacích ploch přes brodítka, vybaven je i vstupem pro tělesně postižené.

 

Dětský bazén

Dětský kruhový bazén má povrch z bazénové folie s proměnným barevným efektem – folie je písková, ale při určitém množství vody dochází k lomu světla a barva vody se mění na modrozelenou.

 

Atrakce

VE VELKÉ BAZÉNU na návštěvníky čekají V DĚTSKÉM BAZÉNU děti potěší

 

Další služby

Areál doplňuje hřiště na plážový volejbal a dětské pískoviště. Návštěvníci si mohou vypůjčit herní sadu na petanque.

Vodní plochu hlídají vyškolení plavčíci po celou otevírací dobu. Pro opalování je kromě travnatých míst k dispozici šikmá opalovací plocha, pod níž jsou umístěny akumulační jímka a čerpadla pro atrakce. Pro návštěvníky jsou připraveny parkoviště a stojany na bicykly. Uvnitř areálu, který je monitorován kamerovým systémem, je návštěvníkům k dispozici občerstvení s posezením pod pergolou.

U vstupu jsou pro návštěvníky připraveny uzamykatelné skříňky na cennosti. Klíče se zapůjčují proti vratné záloze 50 Kč.